Grupa

O NAS

 

 

Kim jesteśmy? Ludźmi, którzy kochają Włochy, włoskie jedzenie i włoską radość życia, nie tylko w kuchni. Jest nas całkiem sporo, a będzie na pewno jeszcze więcej, bo dobra włoska energia przyciąga miłośników tej części świata. 

 

Co robimy? Próbujemy uporządkować to, co nie poddaje się łatwo porządkowaniu. Tworzymy miejsce pełne kulinarnej magii, w którym jest mnóstwo wiedzy niezbędnej do tego, by gotować naprawdę po włosku. Nie rezygnujemy ze spontaniczności i zabawy, ale na pierwszym miejscu stawiamy sobie za zadanie zorganizowanie wielkiej bazy włoskich przepisów, informacji o produktach, książkach i restauracjach, po które będzie można sięgnąć, gdy przyjdzie nam ochota trochę powłoszczyć, czyli kulinarnie poszaleć we włoskim stylu. 

 

Jak to robimy? Wspólnie z Wami. I porządnie. Nie przepisujemy podejrzanych receptur, sprawdzamy wszystko, co się da. Chcemy mieć pewność, że jeśli coś polecamy, to jest to naprawdę godne polecenia. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym naprawdę bliska jest włoska kuchnia. Prosimy o przepisy, zdjęcia, rekomendacje i opinie. To nie jest strona zamknięta – nieustannie coś dodajemy, uzupełniamy, ulepszamy. Jak to w kuchni, szczególnie włoskiej. 

 

O czym marzymy? O tym, aby wspólnota miłośników kuchni z Półwyspu Apenińskiego rosła, a nasze Włoskie przepisy.pl były miejscem, do którego zawsze będziecie chętnie zaglądać. Rozmawiajcie z nami, dzielcie się swoimi smakami i odkryciami. Razem będziemy tworzyć fantastyczne miejsce, nad którym unosić się będzie zapach południowych ziół i espresso. Bądźcie z nami w naszej magicznej włoskiej kuchni.

 

pozdrawiamy :)

 

zespół Wloskich przepisów.pl

WŁOSKIE MEBLE - ITALIASTYLE
Meble włoskie - Drewniany stół Rift śr.135

Drewniany stół Rift śr.135

4644.00 PLN
ZOBACZ PRODUKT
Meble włoskie - Wysoki stolik kuchenny barowy LOFT metal

Wysoki stolik kuchenny barowy LOFT metal

299.00 PLN
ZOBACZ PRODUKT
Meble włoskie - Komplet 2 kwietników z osłonką Swen

Komplet 2 kwietników z osłonką Swen

260.00 PLN
ZOBACZ PRODUKT
Meble włoskie - Stół Sellini Black Oak 150 na 90 cm

Stół Sellini Black Oak 150 na 90 cm

742.00 PLN
ZOBACZ PRODUKT